Hakkımızda

2019 yılında eğitime yeni başlayan olan Özel Meryem Koç Eğitim Kurumları Anaokulu, Ankara Pursaklar’da okul öncesi eğitimi ile öğrencilerle buluşmaktadır. Bünyesine 2 ile 6 yaş arası öğrencileri kabul etmekte olan kurum yenilikçi anlayışı ve yeni binası ile öğrencilere hizmet sağlamaktadır.

Özel anaokulu 4 katlı binası, öğrenciler için donanmış yapısı ve yararlı materyallerle oluşturulmuş sınıfları ile öğrencilerin ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamak amacıyla okul öncesi eğitime adımını atmıştır. Aile sıcaklığında eğitim vermeyi hedefleyen kurum, öğrenci konusunda hassas bir yapıdadır.

 

Okulun içerisinde yemekhane bulunmaktadır ve bu sayede öğrenciler organik besinlerle hazırlanmış gıdalara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Tam gün eğitim vermeyi hedefleyen özel okulun çalışma saatleri sabah saat 07.30 ile 18.00 arasındadır.

Merkez mahallesinde okul öncesi eğitim hizmeti sağlayan Özel Meryem Koç Eğitim Kurumları Anaokulu öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemeyi ve çağın gereksinimlerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemektedir.